برای اولین بار در کشور ؛ پخش زنده اجلاس سراسری نماز از طریق اپلیکیشن صورت پذیرفت .
به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز ، برای اولین بار سعی شده است علاوه بر پخش زنده مراسم اجلاس سراسری نماز از طریق شبکه های رادیویی و تلوزیونی ، پخش مستقیم مراسم از طریق اپلیکیشن صورت پذیرد .
مسعود دریس مدیر فضای مجازی ستاد اقامه نماز کشور در خصوص جزئیات این خبر افزود : با عنایت به عنوان اجلاس سراسری نماز در سال جاری که به موضوع نماز و فضای مجازی پرداخته شده است ، ماهم تلاش کردیم تا بااستفاده از تمام فرصت هایی که می شود از آن برای ترویج امر نماز بهره گرفت ، استفاده کنیم .
در همین راستا اپلیکیشن (نرم افزار موبایلی ) نماز رسانه را با همت و تلاش و همکاری سیمای همراه و تیم فنی این مجموعه طراحی و تولید شد . دریس گفت : به دلیل اهمیت سراسری نماز و مخاطبان فراوان سیمای همراه که از نرم افزار های معتبر داخلی می باشد تلاش زیادی صورت گرفت که پخش مستقیم مراسم به طور کامل از صفحه اختصاصی ستاد اقامه نماز با عنوان نماز رسانه انجام پذیرد .
مدیر روابط عمومی و امور استان ها خاطر نشان کرد : علاقمندان به نماز می توانندبا جستجوی نشانی http://Mobtv.ir/namaz نسبت به دانلود و نصب اپلیکیشن نماز رسانه بر گوشی هوشمند خود ضمن مشاهده زنده مراسم بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز از دیگر تولیدات و محصولات چند رسانه ای ستاد اقامه نماز کشور با موضوع نماز بهره مند شوند :
شما می توانید اپلیکیشن نماز رسانه را از اینجا دریافت نمایند .